ZT KMP ŁÓDŹ
Przewodniczący: Sławomir Milczarek

ZT KWP ŁÓDŹ
Przewodniczący: Adrian Wójcik
Wiceprzewodniczący: Mrozowski Rafał
Pach Magdalena
Jadczak Dorota
Chamerski Tomasz
Przewodniczący TKR: Sędzicki Marcin
Wiceprzewodniczący TKR: Groberek Przemysław
Kowalski Michał

ZT OPP ŁÓDŹ
Przewodniczący: Zarzycki Sebastian
Wiceprzewodniczący: Błaszczyk Dominik
Spychalski Tomasz
Kamola Magdalena
Przewodniczący TKR: Rojek Arkadiusz
Wiceprzewodniczący TKR: Wiśniewski Jarosław

ZT SPKP ŁÓDŹ
Przewodniczący: Kośka Sergiusz
Wiceprzewodniczący: Grudziński Artur
Bogołębski Dominik
Przewodniczący TKR: Bińkowski Krzysztof
Wiceprzewodniczący TKR: Toczyński Tomasz

ZT II KP KMP Łódź
Przewodniczący: Grzegorz Kłubowicz
Wiceprzewodniczący: Łukasz Brocki
Edyta Lichnowska
Igor Niedziela
Przewodniczący TKR: Tomasz Olechnowicz
Wiceprzewodniczący TKR: Anna Zielińska

ZT ŁÓDZKI WSCHODNI
Przewodniczący: Nirznikowski Sylwester
Wiceprzewodniczący: Skibiński Dariusz
Powoniak Jarosław
Przewodniczący TKR: Raman Sławomir
Wiceprzewodniczący TKR: Majewski Andrzej

ZT KPP BEŁCHATÓW
Przewodniczący: Lewicki Andrzej
Wiceprzewodniczący: Kaczyńska Ewelina
Ławski Sławomir
Kaszewski Tomasz
Wódka Paweł
Przewodniczący TKR: Kutyła Piotr
Wiceprzewodniczący TKR: Grzelak Magdalena
Janicki Sławomir

ZT KPP TOMASZÓW MAZOWIECKI
Przewodniczący: Rutowicz Artur
Wiceprzewodniczący: Susik Tomasz
Błażejewski Dariusz
Przewodniczący TKR: Zielińska Agnieszka
Wiceprzewodniczący TKR: Kotusiewicz Michał
Hening Krzysztof

ZT KPP ŁASK
Przewodniczący: Klatkowska Agnieszka
Wiceprzewodniczący: Lubisz Szymon
Olszewski Damian
Przewodniczący TKR: Jabłoński Artur
Wiceprzewodniczący TKR: Jachymczak Mirosław

ZT KPP SIERADZ
Przewodniczący: Kaczmarek Dariusz
Wiceprzewodniczący: Król Monika
Kamińska Aneta
Frejek Mariusz
Pustelnik Marcin
Przewodniczący TKR: Sierek Mateusz
Wiceprzewodniczący TKR: Orłowski Dominik
Prysiński Hubert

 

ZT OSzP w Łodzi z/s w Sieradzu
Przewodniczący: Andrzej Somla
Wiceprzewodniczący: Konrad Hornich
Agnieszka Ratajczyk
Mariusz Zawada
Przewodniczący TKR: Daniel Tarnowski
Wiceprzewodniczący TKR: Izabela Wypychowska

ZT KPP OPOCZNO
Przewodniczący: Wołąkiewicz Mirosław
Wiceprzewodniczący: Róg Marcin
Sadowski Krzysztof
Baran Paweł
Przewodniczący TKR: Chłopek Michał
Wiceprzewodniczący TKR: Widawski Witold

ZT KPP ŁOWICZ
Przewodniczący: Wojda Jarosław
Wiceprzewodniczący: Marat Radosław
Jagóra Sławomir
Dylik Witold
Kwintal Leszek
Przewodniczący TKR: Andrzejczyk Zbigniew
Wiceprzewodniczący TKR: Kaźmierczak Andrzej
Szymczak Urszula

ZT KPP ŁĘCZYCA
Przewodniczący:  Juszczak Magdalena
Wiceprzewodniczący: Sadłowski Konrad
Kaczmarek Łukasz
Przewodniczący TKR: Stasiak Sławomir
Wiceprzewodniczący TKR: Kakaryga Paweł
Estal Łukasz

ZT KPP RADOMSKO
Przewodniczący: Zasempa Grzegorz
Wiceprzewodniczący: Ptaszek Sławomir
Iglatowicz Robert
Miller Tomasz
Kubasiak Paweł
Zielińska Krystyna
Przewodniczący TKR: Wilk Emil
Wiceprzewodniczący TKR: Kuncer Jolanta
Kącki Grzegorz

ZT KPP Rawa Mazowiecka
Przewodniczący: Mechliński Marek
Wiceprzewodniczący: Zdziarski Rafał
Misztal Michał
Przewodniczący TKR: Chojecka Ewelina
Wiceprzewodniczący TKR: Kaczuba Jacek

ZT KPP ZGIERZ
Przewodniczący: Nowakowski Rafał
Wiceprzewodniczący: Borowski Robert
Majchrzak Katarzyna
Przewodniczący TKR: Moszczyński Mariusz
Wiceprzewodniczący TKR: Sobierajski Marcin

ZT KPP Kutno
Przewodniczący: Szałkowski Marcin
Wiceprzewodniczący: Kaczmarek Krzysztof
Kołodziejczyk Monika
Filipowicz Tomasz
Borowiecki Tomasz
Tuzikowski Arkadiusz
Przewodniczący TKR: Adamek Jacek
Wiceprzewodniczący TKR: Kucharska Katarzyna

ZT KPP PODDĘBICE
Przewodniczący: Stępień Dariusz
Wiceprzewodniczący: Olejniczak Bożena
Ścibor Joanna
Przewodniczący TKR: Dudczak Dariusz
Wiceprzewodniczący TKR: Dzieran Radosław
Dulas Mariusz

ZT KPP ZDUŃSKA WOLA
Przewodniczący: Latus Robert
Wiceprzewodniczący: Kozłowski Jacek
Sas Grzegorz
Cichecki Andrzej
Kapituła Łukasz
Przewodniczący TKR: Bilska Bożena
Wiceprzewodniczący TKR: Dzierżawski Jarosław
Nowak Malwina

ZT KPP PAJĘCZNO
Przewodniczący: Ptak Tomasz
Wiceprzewodniczący: Namyślak Grzegorz
Botór Mieczysłąw
Przewodniczący TKR: Kucharski Robert
Wiceprzewodniczący TKR: Pulka Arkadiusz

ZT KPP Wieluń
Przewodniczący: Starczyk Andrzej
Wiceprzewodniczący: Kabalec Sebastian
Kościelny Piotr
Kołodziejczyk Katarzyna
Przewodniczący TKR: Pawelec Leszek
Wiceprzewodniczący TKR: Grobelny Damian

ZT KPP Wieruszów
Przewodniczący: Puska Dariusz
Wiceprzewodniczący: Duś Maciej
Moska Paweł
Przewodniczący TKR: Nowowiejski Jerzy
Wiceprzewodniczący TKR: Kadłubek Dariusz
Szymanek Michał

ZT KMP Piotrków Trybunalski
Przewodniczący: Kałuża Piotr
Wiceprzewodniczący: Szewczyk Rafał
Janicki Jan
Czarnucha Izabela
Pawłowski Tomasz
Moliński Sebastian
Tkacz Bartłomiej
Przewodniczący TKR: Orzyński Artur
Wiceprzewodniczący TKR: Wypych Arkadiusz
Rudzki Robert

ZT KMP Skierniewice
Przewodniczący: Aleksander Wasilewski
Wiceprzewodniczący:  Krzysztof Sobolewski
Sebastian Domagała
Przewodniczący TKR: Krzysztof Płuciennik
Wiceprzewodniczący TKR: Artur Dymecki
Jarosław Baran