Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych
30 czerwca 2020
Kodeks pracy 2020. Różnicowanie wynagrodzenia ze względu na płeć będzie uznane za mobbing?
1 lipca 2020
Pokaż wszystkie

Żyj pełnią życia – to hasło przyświecało #GaszynChallenge KWP w Łodzi

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi z radością przyjęła nominację do Gaszyn Challenge przekazaną z Warszawy przez Orkiestrę Reprezentacyjną Policji. Z sercem na dłoni kilkudziesięciu policjantów, na czele z kierownictwem Łódzkiego Garnizonu Policji, pompowało dla podopiecznych wyjątkowego Domu Dziecka – Fundacji „Dom w Łodzi” , gdzie ciepło i miłość odnajdują chore , niepełnosprawne dzieci. To miejsce, w którym pokonują swoje trudności, rozwijają pasje i spełniają marzenia. Fundacja DOM W ŁODZI obchodzi właśnie 13 urodziny !

Przez te lata opiekę znalazło tam 32 dzieci w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej i społecznej. Do „Domu w Łodzi”  trafiają maluchy latami mieszkające na szpitalnych oddziałach, w domach pomocy lub hospicjach dla dorosłych. Pod opieką fundacyjnych cioć i wujków robią ogromne postępy a co najważniejsze połowa ma już nowe kochające Rodziny.

KWP w Łodzi w ramach  #GaszynChallenge wsparło wyjątkową zbiórkę charytatywną , której celem było zebranie 13 tysięcy złotych na 13 urodziny 🙂 . Pompując i wpłacając pieniądze dołożyliśmy niebieską cegiełkę – taki nasz prezent na urodziny dla Melanii, Emilki, Amelki, Franka, Gabrysia, Bartka, Julianki , Julii i Marcina.

I Ty możesz dołączyć! Wsparcie finansowe jest bardzo potrzebne  na całodobową opiekę medyczną i rehabilitację !

 

Do kontynuacji zadania i podjęcia wyzwania w ramach „GaszynChallenge” nominujemy :

TVP Oddział w Łodzi

Chorągiew Łódzką ZHP

Klub Sportowy GWARDIA ŁÓDŹ

 

https://www.domwlodzi.org/nasze-zbiorki/zbiorka-urodzinowa-dom-ma-13-lat/

https://www.domwlodzi.org/pl/wplac-darowizne/

 

Źródło: http://www.lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/49542,Zyj-pelnia-zycia-to-haslo-przyswiecalo-GaszynChallenge-KWP-w-Lodzi.html