Zawieszenie akcji protestacyjnej i dalsze rokowania…
20 grudnia 2022
PAMIĘTAMY!
10 stycznia 2023
Pokaż wszystkie

PUCHAR DLA PODDĘBICKICH POLICJANTÓW W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W UNIEJOWIE

Służby mundurowe rozegrały koleżeńskie mecze w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. W imprezie uczestniczyli mundurowi z dziewięciu policyjnych jednostek. Zwyciężyła drużyna z Poddębic.

W sobotę 7 stycznia 2023 roku na hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbyła się kolejna edycja Turnieju. Imprezę otworzył insp. Krzysztof Kotkowski – Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach, który przywitał zawodników, życząc wszystkim powodzenia w rozgrywkach. Do udziału w sportowej konkurencji zgłosiło się  9 drużyn z województwa łódzkiego:  KPP Bełchatów, KPP Łowicz, KPP Pabianice, KPP Kutno, KPP Zduńska Wola, KPP Poddębice, KMP Łódź, OPP Łódź oraz Ośrodek Szkolenia Policji w Sieradzu. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00. Zawodnicy przystąpili do rozgrywek i walki o puchar. Po długich zmaganiach wyłoniono zwycięzców:
I miejsce na podium zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach,
II miejsce – zawodnicy z  KPP w Bełchatowie,
III miejsce drużyna z Ośrodka Szkolenia Policji w Sieradzu.
Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale oraz uniejowskie upominki, które wręczył komendant poddębickiej jednostki. Przyznane zostały także dodatkowe wyróżnienia. Tytuł „Najlepszego Bramkarza” zdobył Dominik Watała z KPP w Bełchatowie. „Najlepszym Zawodnikiem Turnieju” okazał się Patryk Niewiadomski z  KPP w Bełchatowie a „Najlepszym Strzelcem” – Krzysztof Stachlewski z KPP w Poddębicach.
Zawody rozegrano z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej, propagowaniu zdrowego stylu życia oraz integracji środowisk mundurowych. Współorganizatorem Turnieju był Zarząd Wojewódzki NSZZP w Łodzi, Burmistrz Miasta Uniejów oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Dziękujemy za pomoc i wsparcie w realizacji Turnieju.

mł.asp. Sylwia Kaźmierczak

Więcej w linku poniżej:

https://poddebice.policja.gov.pl/epd/informacje/80170,Puchar-dla-poddebickich-policjantow-w-Turnieju-pilki-noznej-w-Uniejowie.html