ZUS: Dodatkowy zasiłek opiekuńczy od 1 września. Instrukcja, jak złożyć oświadczenie przez portal PUE ZUS.
1 września 2020
Polskim dyplomatom nie pozwolono w środę złożyć kwiatów przed gmachem dawnej siedziby NKWD w Twerze
4 września 2020
Pokaż wszystkie

ŁÓDZCY POLICJANCI MISTRZAMI EUROPY W TRÓJBOJU SIŁOWYM

Dwóch funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Łodzi stanęło na najwyższych stopniach podium w Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym. Lżejszy z policjantów w kategorii do 90 kg łącznie osiągnął 540 kg a jego o 10 kilogramów cięższy kolega 662,5 kg. Gratulujemy znakomitej formy i osiągniętych rezultatów. Życzymy kolejnych sukcesów!

Zawody odbyły się od 27 do 29 sierpnia 2020 roku w Ośrodku Sportu Arms w Siedlcach. Zawodnicy rywalizowali w trójboju siłowym składającym się z trzech konkurencji: przysiadu ze sztangą, wyciskaniu sztangi leżąc i martwego ciągu.

Marcin ma 30 lat a jest policjantem od 8  a od kilkunastu laty fascynuje się sportami siłowymi i wytrzymałościowymi. Startował w kategorii do 90 kilogramów osiągając wynik 540 kg. W przysiadzie wycisnął 180 kg, na ławce 135 i w martwym ciągu 225 kg. Tym samym uplasował się na pierwszej pozycji zostając Mistrzem Europy.

Przemek ma 31 lat a w mundurze służy od 8 lat. Również jego pasja są sporty siłowe i wytrzymałościowe. Startował w kategorii do 100 kg. Przemek osiągnął łączny wynik na poziomie 662,5 kilograma. W przysiadzie wycisnął 245 kg, na ławce 147,5 a w martwym ciągu podniósł 275 kilogramów. Również zdobył tytuł Mistrza Europy.

Zawodników sponsorował ZW NSZZ Policjantów w Łodzi

Gratulujemy naszym trójboistom. To ogromny zaszczyt mieć w swoich szeregach tak uzdolnionych sportowców. Życzymy dalszych sukcesów!!!