Infosecurity24: MSWiA zapewnia, że ekwiwalent za niewykorzystany urlop zostanie wypłacony
14 stycznia 2020
KGP – „Policja nie boryka się z problemami kadrowymi, bo od lat liczba wakatów utrzymuje się na podobnym poziomie” (sic!)
15 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

I Otwarte Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu

Zgierscy policjanci wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 6 w Zgierzu zorganizowali I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Halowej Piłce Nożnej. Od samego rana 8 drużyn rywalizowało o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu.

08 stycznia 2020r. od godz. 9.30 na hali MOSiR w Zgierzu 8 drużyn prowadziło zacięte rozgrywki w halowej piłce nożnej. Dla uczniów było to nie lada wyzwanie, gdyż formula turnieju mówiła, że każdy zespół musi zagrać z każdym. Jednak zapału i wielkich emocji nie zabrakło do samego końca.
Turniej oficjalnie rozpoczął Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu podinsp. Piotr Gogolewski życząc zawodnikom przede wszystkim bezpiecznej rywalizacji i dobrej zabawy. Całe przedsięwzięcie miało na celu promowanie sportu i zdrowej rywalizacji, zasad fair play, a także pokazanie alternatywnych metod spędzania wolnego czasu.
Uroczyste zakończenie turnieju odbyło się o godzinie 13.00. Nagrody dla zwycięzców wręczyli: Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu podinsp. Piotr Gogolewski, Starosta Zgierski p. Bogdan Jarota, W-ce Prezydent Miasta Zgierza p. Bohdan Bączak, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Zgierzu p. Halina Sypka oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów w Zgierz sierż. sztab. Marcin Sobierajski.

Nagrody rzeczowe oraz medale i puchary odebrali:
Za zajęcie I miejsca: Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu
Za zajęcie II miejsca: Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu
Za zajęcie III miejsca: Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie łódzkim
Dla najlepszego strzelca: Karol Michalak (SP nr 6 w Zgierzu)
Dla najlepszego zawodnika: Mateusz Lutosławski (SP nr 10 w Zgierzu)
Dla najlepszego bramkarza: Krzysztof Frątczak (SP nr 6 w Zgierzu)
 
Fundatorami nagród byli: Komendant Powiatowy Policji w Zgierzu, Starosta Zgierski, Prezydent Miasta Zgierza oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Zgierz.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Źródło: http://zgierz.policja.gov.pl/ezg/informacje/44278,I-Otwarte-Mistrzostwa-w-Halowej-Pilce-Noznej-o-Puchar-Komendanta-Powiatowego-Pol.html